C0603C105K4RACTU
Productnummer DigiKey
399-C0603C105K4RACTUTR-ND - Tape & Reel (TR)
399-C0603C105K4RACTUCT-ND - Cut Tape (CT)
399-C0603C105K4RACTUDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
C0603C105K4RACTU
Beschrijving
CAP CER 1UF 16V X7R 0603
Standaard levertijd fabrikant
49 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
1 µF ±10% 16V Keramische condensators X7R 0603 (1608 metrisch)
EDA/CAD-modellen
C0603C105K4RACTU Modellen
Categorie
Temperatuurcoëfficiënt
Fabr.
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 125°C
Grootte / afmetingen
0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,80mm)
Tolerantie
±10%
Dikte (max.)
0,035" (0,90mm)