FGG.0B.304.CYCD52Z
Productnummer DigiKey
FGG.0B.304.CYCD52Z-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
FGG.0B.304.CYCD52Z
Beschrijving
CONN PLUG MALE 4POS GOLD CRIMP
Standaard levertijd fabrikant
18 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
4 Positie Cirkelvormige Schakelaar Stekker, pennen mannetje Krimpen
EDA/CAD-modellen
FGG.0B.304.CYCD52Z Modellen
Aantal posities
4
Nominale stroom (A)
7A
Grootte omhulsel - inzetstuk
304
Kabelopening
0.165" ~ 0.205" (4.20mm ~ 5.20mm)
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 250°C