FGG.0K.304.CLAC45Z
Productnummer DigiKey
FGG.0K.304.CLAC45Z-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
FGG.0K.304.CLAC45Z
Beschrijving
CONN PLUG MALE 4P GOLD SLDR CUP
Standaard levertijd fabrikant
18 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
4 Positie Cirkelvormige Schakelaar Stekker, pennen mannetje Soldeerhuls
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
FGG.0K.304.CLAC45Z Modellen
Categorie
Afwerking contact - mating
Goud
Fabr.
Kleur
Zilver
Serie
Bescherming tegen binnendringen
IP66/IP68 - stofdicht, waterbestendig, waterdicht
Verpakking
Bulk
Brandbaarheidsscore materiaal
UL94 V-0
Status onderdeel
Actief
Functies
Omhulsel
Type aansluiting
Afscherming
Aantal posities
4
Nominale stroom (A)
7A
Grootte omhulsel - inzetstuk
304
Kabelopening
0.161" ~ 0.177" (4.10mm ~ 4.50mm)
Type montage
Vrijhangend (in-lijn)
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 200°C