Afbeelding van FGG.1K.303.CLAC45Z is niet beschikbaar
FGG.1K.303.CLAC45Z
Productnummer DigiKey
FGG.1K.303.CLAC45Z-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
FGG.1K.303.CLAC45Z
Beschrijving
CONN PLUG MALE 3P GOLD SLDR CUP
Gedetailleerde beschrijving
3 Positie Cirkelvormige Schakelaar Stekker, pennen mannetje Soldeerhuls
EDA/CAD-modellen
FGG.1K.303.CLAC45Z Modellen
Aantal posities
3
Nominale stroom (A)
12A
Grootte omhulsel - inzetstuk
303
Kabelopening
0.161" ~ 0.177" (4.10mm ~ 4.50mm)
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 200°C