Afbeelding van FGG.1K.308.CLAC45Z is niet beschikbaar
FGG.1K.308.CLAC45Z
Productnummer DigiKey
FGG.1K.308.CLAC45Z-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
FGG.1K.308.CLAC45Z
Beschrijving
CONN PLUG MALE 8P GOLD SLDR CUP
Gedetailleerde beschrijving
8 Positie Cirkelvormige Schakelaar Stekker, pennen mannetje Soldeerhuls
EDA/CAD-modellen
FGG.1K.308.CLAC45Z Modellen
Aantal posities
8
Nominale stroom (A)
5A
Grootte omhulsel - inzetstuk
308
Kabelopening
0.161" ~ 0.177" (4.10mm ~ 4.50mm)
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 200°C