LSIC2SD120A10 is verouderd en wordt niet meer geproduceerd.
Beschikbare alternatieven:
Direct
Littelfuse Inc.
Op voorraad: 0
Gegevensblad
Similar
Wolfspeed, Inc.
Op voorraad: 0
Gegevensblad
Similar
Wolfspeed, Inc.
Op voorraad: 870
Op voorraad: 304
Rochester Electronics, LLC
Infineon Technologies
SMC Diode Solutions
Op voorraad: 66
SMC Diode Solutions
STMicroelectronics
Op voorraad: 304
STMicroelectronics
Op voorraad: 990
Op voorraad: 513
Dioden 1200 V 28A Through-hole TO-220AC
Taking SiC Mainstream: The Story of Littelfuse Power Semiconductors
KEMET Piezoelectric Acoustic Modules | Digi-Key Daily
LSIC2SD120A10
Productnummer DigiKey
F10085-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
LSIC2SD120A10
Beschrijving
DIODE SIL CARB 1200V 28A TO220AC
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Categorie
Snelheid
Nul hersteltijd > 500mA (Io)
Stroom - sper lekkage bij Vr
100 µA @ 1200 V
Verpakking
Buis
Capaciteit bij Vr, F
582pF @ 1V, 1MHz
Spanning - DC omgekeerd (Vr) (max.)
1200 V
Apparaatpakket leverancier
TO-220AC
Stroom - gemiddeld gelijkgericht (Io)
28A
Bedrijfstemperatuur - verbinding
-55°C ~ 175°C
Spanning - doorlaat (Vf) (max.) bij If
1.8 V @ 10 A