0008500113-12-B2-D
Productnummer DigiKey
0008500113-12-B2-D-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
0008500113-12-B2-D
Beschrijving
12" PRE-CRIMP A2016 BLACK
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Zwart 22AWG Springlood Stekkerbus naar stekkerbus Tin 12,0" (304,8mm)
Kleur
Zwart
Uiteinde verbinding
Stekkerbus naar stekkerbus
Lengte
12,0" (304,8mm)
Meer resources
Op voorraad: 261
Controleer op extra binnenkomende voorraad
Andere kleur
12" PRE-CRIMP A2016 BLUE
Op voorraad: 60
12" PRE-CRIMP A2016 BROWN
Op voorraad: 0
12" PRE-CRIMP A2016 GREEN
Op voorraad: 0
12" PRE-CRIMP A2016 ORANGE
12" PRE-CRIMP A2016 RED
Op voorraad: 63
Andere lengte
2" PRE-CRIMP A2016 BLACK
3" PRE-CRIMP A2016 BLACK
4" PRE-CRIMP A2016 BLACK
5" PRE-CRIMP A2016 BLACK
6" PRE-CRIMP A2016 BLACK