0008500113-12-R2-D
Productnummer DigiKey
0008500113-12-R2-D-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
0008500113-12-R2-D
Beschrijving
12" PRE-CRIMP A2016 RED
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Rood 22AWG Springlood Stekkerbus naar stekkerbus Tin 12,0" (304,8mm)
Kleur
Rood
Uiteinde verbinding
Stekkerbus naar stekkerbus
Lengte
12,0" (304,8mm)
Meer resources
Op voorraad: 63
Controleer op extra binnenkomende voorraad
Andere kleur
12" PRE-CRIMP A2016 BLACK
Op voorraad: 261
12" PRE-CRIMP A2016 BLUE
Op voorraad: 60
12" PRE-CRIMP A2016 BROWN
Op voorraad: 0
12" PRE-CRIMP A2016 GREEN
Op voorraad: 0
12" PRE-CRIMP A2016 ORANGE
Andere lengte
2" PRE-CRIMP A2016 RED
3" PRE-CRIMP A2016 RED
4" PRE-CRIMP A2016 RED
5" PRE-CRIMP A2016 RED
6" PRE-CRIMP A2016 RED