DLW21SN261SQ2L
Productnummer DigiKey
490-5140-2-ND - Tape & Reel (TR)
490-5140-1-ND - Cut Tape (CT)
490-5140-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
DLW21SN261SQ2L
Beschrijving
CMC 300MA 2LN 260 OHM SMD
Gedetailleerde beschrijving
2 Lijn Common Mode Choke Opbouwmontage 260 Ohms @ 100 MHz 300mA DCR 400mOhm
EDA/CAD-modellen
DLW21SN261SQ2L Modellen
Categorie
DC-weerstand (DCR) (max.)
400mOhm
Nominale spanning - DC
50V
Serie
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C
Grootte / afmetingen
0,079" L x 0,047" B (2,00mm x 1,20mm)
Hoogte (max.)
0,055" (1,40mm)
Impedantie bij frequentie
260 Ohms @ 100 MHz
Basisproductnummer
Nominale stroom (max.)
300mA