SRF2012-261YA
Productnummer DigiKey
SRF2012-261YATR-ND - Tape & Reel (TR)
SRF2012-261YACT-ND - Cut Tape (CT)
SRF2012-261YADKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
SRF2012-261YA
Beschrijving
CMC 300MA 2LN 260 OHM SMD
Standaard levertijd fabrikant
21 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
2 Lijn Common Mode Choke Opbouwmontage 260 Ohms @ 100 MHz 300mA DCR 400mOhm
EDA/CAD-modellen
SRF2012-261YA Modellen
Categorie
DC-weerstand (DCR) (max.)
400mOhm
Nominale spanning - DC
50V
Serie
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 125°C
Grootte / afmetingen
0,079" L x 0,047" B (2,00mm x 1,20mm)
Hoogte (max.)
0,055" (1,40mm)
Impedantie bij frequentie
260 Ohms @ 100 MHz
Nominale stroom (max.)
300mA