SRF2012-201YA | |
|---|---|
Fabrikant | |
Productnummer fabrikant | SRF2012-201YA |
Beschrijving | CMC 300MA 2LN 200 OHM SMD |
Standaard levertijd fabrikant | 21 weken |
Klantreferentie | |
Gedetailleerde beschrijving | 2 Lijn Common Mode Choke Opbouwmontage 200 Ohms @ 100 MHz 300mA DCR 400mOhm |
Gegevensblad | Gegevensblad |
EDA/CAD-modellen | SRF2012-201YA Modellen |
Categorie | DC-weerstand (DCR) (max.) 400mOhm |
Fabrikant Bourns Inc. | Nominale spanning - DC 50V |
Serie | Bedrijfstemperatuur -40°C ~ 125°C |
Verpakking Tape & Reel (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Type montage Opbouwmontage |
Status onderdeel Actief | Grootte / afmetingen 0,079" L x 0,047" B (2,00mm x 1,20mm) |
Aantal lijnen 2 | Hoogte (max.) 0,055" (1,40mm) |
Impedantie bij frequentie 200 Ohms @ 100 MHz | Verpakking / doos Horizontaal, 4 PC-pad |
Nominale stroom (max.) 300mA | Basisproductnummer |