SRF2012-181YA
Productnummer DigiKey
SRF2012-181YATR-ND - Tape & Reel (TR)
SRF2012-181YACT-ND - Cut Tape (CT)
SRF2012-181YADKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
SRF2012-181YA
Beschrijving
CMC 350MA 2LN 180 OHM SMD
Standaard levertijd fabrikant
21 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
2 Lijn Common Mode Choke Opbouwmontage 180 Ohms @ 100 MHz 350mA DCR 350mOhm
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
SRF2012-181YA Modellen
Categorie
DC-weerstand (DCR) (max.)
350mOhm
Fabrikant
Bourns Inc.
Nominale spanning - DC
50V
Serie
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 125°C
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Type montage
Opbouwmontage
Status onderdeel
Actief
Grootte / afmetingen
0,079" L x 0,047" B (2,00mm x 1,20mm)
Aantal lijnen
2
Hoogte (max.)
0,055" (1,40mm)
Impedantie bij frequentie
180 Ohms @ 100 MHz
Verpakking / doos
Horizontaal, 4 PC-pad
Nominale stroom (max.)
350mA