DLW32SH510XF2L
Productnummer DigiKey
490-DLW32SH510XF2LTR-ND - Tape & Reel (TR)
490-DLW32SH510XF2LCT-ND - Cut Tape (CT)
490-DLW32SH510XF2LDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
DLW32SH510XF2L
Beschrijving
CMC 51UH 200MA 2LN SMD AEC-Q200
Gedetailleerde beschrijving
51 µH @ 100 kHz 2 Lijn Common Mode Choke Opbouwmontage 200mA DCR 700mOhm
EDA/CAD-modellen
DLW32SH510XF2L Modellen
Categorie
Nominale stroom (max.)
200mA
DC-weerstand (DCR) (max.)
700mOhm
Serie
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 125°C
Opbouwmontage
Type filter
Signaallijn
Grootte / afmetingen
0,126" L x 0,098" B (3,20mm x 2,50mm)
Hoogte (max.)
0,098" (2,50mm)
Inductie bij frequentie
51 µH @ 100 kHz