ACT1210-510-2P-TL00
Productnummer DigiKey
445-172389-2-ND - Tape & Reel (TR)
445-172389-1-ND - Cut Tape (CT)
445-172389-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
ACT1210-510-2P-TL00
Beschrijving
CMC 51UH 200MA 2LN 2.6 KOHM SMD
Standaard levertijd fabrikant
15 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
51 µH @ 100 kHz 2 Lijn Common Mode Choke Opbouwmontage 2.6 kOhms @ 10 MHz 200mA DCR 700mOhm
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
ACT1210-510-2P-TL00 Modellen
Categorie
Nominale stroom (max.)
200mA
Fabrikant
TDK
DC-weerstand (DCR) (max.)
700mOhm
Serie
Nominale spanning - DC
80V
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 150°C
Status onderdeel
Actief
Type montage
Opbouwmontage
Type filter
Signaallijn
Grootte / afmetingen
0,154" L x 0,098" B (3,90mm x 2,50mm)
Aantal lijnen
2
Hoogte (max.)
0,098" (2,50mm)
Impedantie bij frequentie
2.6 kOhms @ 10 MHz
Verpakking / doos
Horizontaal, 4 PC-pad
Inductie bij frequentie
51 µH @ 100 kHz