ACM2012-361-2P-T002
Productnummer DigiKey
445-2210-2-ND - Tape & Reel (TR)
445-2210-1-ND - Cut Tape (CT)
445-2210-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
ACM2012-361-2P-T002
Beschrijving
CMC 220MA 2LN 360 OHM SMD
Standaard levertijd fabrikant
25 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
2 Lijn Common Mode Choke Opbouwmontage 360 Ohms @ 100 MHz 220mA DCR 500mOhm
EDA/CAD-modellen
ACM2012-361-2P-T002 Modellen
Categorie
Nominale stroom (max.)
220mA
DC-weerstand (DCR) (max.)
500mOhm
Serie
Nominale spanning - DC
50V
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C
Status onderdeel
Actief
Grootte / afmetingen
0,079" L x 0,047" B (2,00mm x 1,20mm)
Hoogte (max.)
0,051" (1,30mm)
Impedantie bij frequentie
360 Ohms @ 100 MHz