PLT5BPH5013R1SNL
Productnummer DigiKey
490-10979-2-ND - Tape & Reel (TR)
490-10979-1-ND - Cut Tape (CT)
490-10979-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
PLT5BPH5013R1SNL
Beschrijving
CMC 1.8A 2LN 500 OHM SMD
Standaard levertijd fabrikant
21 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
2 Lijn Common Mode Choke Opbouwmontage 500 Ohms @ 10 MHz 1,8A DCR 22,1mOhm
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
PLT5BPH5013R1SNL Modellen
Categorie
DC-weerstand (DCR) (max.)
22,1mOhm
Fabrikant
Murata Electronics
Nominale spanning - DC
80V
Serie
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 150°C
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Type montage
Opbouwmontage
Status onderdeel
Actief
Grootte / afmetingen
0,197" L x 0,197" B (5,00mm x 5,00mm)
Aantal lijnen
2
Hoogte (max.)
0,197" (5,00mm)
Impedantie bij frequentie
500 Ohms @ 10 MHz
Verpakking / doos
Verticaal, 4 PC-pad
Nominale stroom (max.)
1,8A