PLT10HH401100PNL
Productnummer DigiKey
490-11859-2-ND - Tape & Reel (TR)
490-11859-1-ND - Cut Tape (CT)
490-11859-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
PLT10HH401100PNL
Beschrijving
CMC 10A 2LN 400 OHM SMD AEC-Q200
Gedetailleerde beschrijving
2 Lijn Common Mode Choke Opbouwmontage 400 Ohms @ 10 MHz 10A DCR 4,1mOhm
EDA/CAD-modellen
PLT10HH401100PNL Modellen
Categorie
DC-weerstand (DCR) (max.)
4,1mOhm
Nominale spanning - DC
100V
Serie
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 125°C
Digi-Reel®
Klasse
AEC-Q200
Grootte / afmetingen
0,508" L x 0,358" B (12,90mm x 9,10mm)
Hoogte (max.)
0,370" (9,40mm)
Impedantie bij frequentie
400 Ohms @ 10 MHz
Nominale stroom (max.)
10A