UVR2V2R2MPD
Productnummer DigiKey
493-1215-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
UVR2V2R2MPD
Beschrijving
CAP ALUM 2.2UF 20% 350V RADIAL
Gedetailleerde beschrijving
2.2 µF 350 V Elektrolytische aluminiumcondensators Radiaal, blik 2000 uur @ 85°C
EDA/CAD-modellen
UVR2V2R2MPD Modellen
Rimpelstroom bij lage frequentie
38 mA @ 120 Hz
Verpakking
Bulk
Rimpelstroom bij hoge frequentie
60.8 mA @ 10 kHz
Afstand geleider
0,138" (3,50mm)
Capaciteit
Grootte / afmetingen
0,315" dia (8,00mm)
Tolerantie
±20%
Hoogte - geplaatst (max.)
0,512" (13,00mm)
Spanning - nominaal
350 V
Type montage
Levensduur bij temp.
2000 uur @ 85°C
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C