FCH104N60 is verouderd en wordt niet meer geproduceerd.
Beschikbare alternatieven:
MFR Recommended
onsemi
Op voorraad: 139
Gegevensblad
Similar
Infineon Technologies
Op voorraad: 750
Gegevensblad
Similar
Infineon Technologies
Op voorraad: 0
IXYS
Op voorraad: 21
IXYS
Op voorraad: 21
Op voorraad: 334
Op voorraad: 530
Op voorraad: 3
Op voorraad: 0
Op voorraad: 30
Op voorraad: 759
Op voorraad: 298
Vishay Siliconix
N-kanaal 600 V 37 A (Tc) 357W (Tc) Through-hole TO-247-3
FCH104N60
Productnummer DigiKey
FCH104N60-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
FCH104N60
Beschrijving
MOSFET N-CH 600V 37A TO247-3
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
EDA/CAD-modellen
FCH104N60 Modellen
Categorie
Vgs(th) (max.) bij Id
3,5V @ 250µA
Fabr.
Lading poort (Qg) (max.) bij Vgs
82 nC @ 10 V
Serie
Vgs (max.)
±20V
Ingangscapaciteit (Ciss) (max.) bij Vds
4165 pF @ 380 V
Status onderdeel
Verouderd
Vermogensdissipatie (max.)
357W (Tc)
FET-type
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 150°C (TJ)
Spanning ontlading-bron (Vdss)
600 V
Apparaatpakket leverancier
TO-247-3
Stroom - continue ontlading (Id) bij 25°C
Verpakking / doos
Drivespanning (Max Rds On, Min Rds On)
10V
Basisproductnummer
Rds aan (max.) bij Id, Vgs
104mOhm @ 18,5A, 10V