FCP380N60
Productnummer DigiKey
FCP380N60-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
FCP380N60
Beschrijving
MOSFET N-CH 600V 10.2A TO220-3
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
N-kanaal 600 V 10,2 A (Tc) 106W (Tc) Through-hole TO-220-3
EDA/CAD-modellen
FCP380N60 Modellen
Categorie
Vgs(th) (max.) bij Id
3,5V @ 250µA
Fabr.
Lading poort (Qg) (max.) bij Vgs
40 nC @ 10 V
Serie
Vgs (max.)
±20V
Ingangscapaciteit (Ciss) (max.) bij Vds
1665 pF @ 25 V
Status onderdeel
Verouderd
Vermogensdissipatie (max.)
106W (Tc)
FET-type
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 150°C (TJ)
Spanning ontlading-bron (Vdss)
600 V
Apparaatpakket leverancier
TO-220-3
Stroom - continue ontlading (Id) bij 25°C
Verpakking / doos
Drivespanning (Max Rds On, Min Rds On)
10V
Basisproductnummer
Rds aan (max.) bij Id, Vgs
380mOhm @ 5A, 10V