ECA-2AM220B
Productnummer DigiKey
10-ECA-2AM220BCT-ND - Cut Tape (CT)
10-ECA-2AM220BTB-ND - Tape & Box (TB)
Fabrikant
Productnummer fabrikant
ECA-2AM220B
Beschrijving
CAP ALUM 22UF 20% 100V RADIAL TH
Gedetailleerde beschrijving
22 µF 100 V Elektrolytische aluminiumcondensators Radiaal, blik 2000 uur @ 85°C
EDA/CAD-modellen
ECA-2AM220B Modellen
Rimpelstroom bij hoge frequentie
195.5 mA @ 10 kHz
Verpakking
Cut Tape (CT)
Tape & Box (TB)
Afstand geleider
0,197" (5,00mm)
Grootte / afmetingen
0,248" dia (6,30mm)
Capaciteit
Hoogte - geplaatst (max.)
0,480" (12,20mm)
Tolerantie
±20%
Type montage
Spanning - nominaal
100 V
Levensduur bij temp.
2000 uur @ 85°C
Basisproductnummer
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C