EEE-FT1V681UV is niet op voorraad en kan nabesteld worden.
Beschikbare alternatieven:
Parametrisch equivalent
Panasonic Industry
Op voorraad: 2.037
Gegevensblad
Parametrisch equivalent
Panasonic Industry
Op voorraad: 6.851
Gegevensblad
Chemi-Con
Nichicon
680 µF 35 V Elektrolytische aluminiumcondensators Radiaal, blik - SMD 60mOhm @ 100kHz 2000 uur @ 105°C