EEF-CX0J151R | |
|---|---|
Fabrikant | |
Productnummer fabrikant | EEF-CX0J151R |
Beschrijving | CAP ALUM POLY 150UF 20% 6.3V SMD |
Standaard levertijd fabrikant | 26 weken |
Klantreferentie | |
Gedetailleerde beschrijving | 150 µF 6.3 V Aluminium - Polymeercondensators 2917 (7343 metrisch) 15mOhm 2000 uur @ 105°C |
Gegevensblad | Gegevensblad |
EDA/CAD-modellen | EEF-CX0J151R Modellen |
Categorie | Levensduur bij temp. 2000 uur @ 105°C |
Fabrikant Panasonic Industry | Bedrijfstemperatuur -55°C ~ 105°C |
Serie | Toepassingen General Purpose |
Verpakking Tape & Reel (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Rimpelstroom bij hoge frequentie 5.1 A @ 100 kHz |
Status onderdeel Actief | Grootte / afmetingen 0,287" L x 0,169" B (7,30mm x 4,30mm) |
Type Polymeer | Hoogte - geplaatst (max.) 0,075" (1,90mm) |
Capaciteit 150 µF | Grootte oppervlaktemontage 0,287" L x 0,169" B (7,30mm x 4,30mm) |
Tolerantie ±20% | Type montage Opbouwmontage |
Spanning - nominaal 6.3 V | Verpakking / doos 2917 (7343 metrisch) |
ESR (equivalente serieweerstand) 15mOhm | Basisproductnummer |