EEF-SX0E331R | |
|---|---|
Fabrikant | |
Productnummer fabrikant | EEF-SX0E331R |
Beschrijving | CAP ALUM POLY 330UF 20% 2.5V SMD |
Klantreferentie | |
Gedetailleerde beschrijving | 330 µF 2.5 V Aluminium - Polymeercondensators 2917 (7343 metrisch) 9mOhm 2000 uur @ 105°C |
Gegevensblad | Gegevensblad |
Categorie | ESR (equivalente serieweerstand) 9mOhm |
Fabrikant Panasonic Industry | Levensduur bij temp. 2000 uur @ 105°C |
Serie | Bedrijfstemperatuur -55°C ~ 105°C |
Verpakking Tape & Reel (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Toepassingen General Purpose |
Status onderdeel Niet voor nieuwe ontwerpen | Grootte / afmetingen 0,287" L x 0,169" B (7,30mm x 4,30mm) |
Type Polymeer | Hoogte - geplaatst (max.) 0,079" (2,00mm) |
Capaciteit 330 µF | Type montage Opbouwmontage |
Tolerantie ±20% | Verpakking / doos 2917 (7343 metrisch) |
Spanning - nominaal 2.5 V | Basisproductnummer |