EEF-SX0E331R
Productnummer DigiKey
PCE4828TR-ND - Tape & Reel (TR)
PCE4828CT-ND - Cut Tape (CT)
PCE4828DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
EEF-SX0E331R
Beschrijving
CAP ALUM POLY 330UF 20% 2.5V SMD
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
330 µF 2.5 V Aluminium - Polymeercondensators 2917 (7343 metrisch) 9mOhm 2000 uur @ 105°C
Categorie
ESR (equivalente serieweerstand)
9mOhm
Levensduur bij temp.
2000 uur @ 105°C
Serie
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 105°C
Status onderdeel
Niet voor nieuwe ontwerpen
Grootte / afmetingen
0,287" L x 0,169" B (7,30mm x 4,30mm)
Hoogte - geplaatst (max.)
0,079" (2,00mm)
Capaciteit
330 µF
Tolerantie
±20%
Spanning - nominaal
2.5 V