TP65H030G4PWS
Productnummer DigiKey
1707-TP65H030G4PWS-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
TP65H030G4PWS
Beschrijving
GANFET N-CH 650V 55.7A TO247-3
Standaard levertijd fabrikant
16 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
N-kanaal 650 V 55,7A (Tc) 192W (Tc) Through-hole TO-247-3
Categorie
Vgs(th) (max.) bij Id
4,8V @ 1mA
Fabr.
Lading poort (Qg) (max.) bij Vgs
24.5 nC @ 12 V
Serie
Vgs (max.)
±20V
Verpakking
Buis
Ingangscapaciteit (Ciss) (max.) bij Vds
1500 pF @ 400 V
Status onderdeel
Actief
Vermogensdissipatie (max.)
192W (Tc)
FET-type
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 150°C (TJ)
Technologie
Type montage
Through-hole
Spanning ontlading-bron (Vdss)
650 V
Apparaatpakket leverancier
TO-247-3
Stroom - continue ontlading (Id) bij 25°C
Verpakking / doos
Drivespanning (Max Rds On, Min Rds On)
12V
Basisproductnummer
Rds aan (max.) bij Id, Vgs
41mOhm @ 30A, 12V