BR24G16NUX-3TTR
Productnummer DigiKey
BR24G16NUX-3TTR-ND - Tape & Reel (TR)
BR24G16NUX-3TCT-ND - Cut Tape (CT)
BR24G16NUX-3TDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
BR24G16NUX-3TTR
Beschrijving
IC EEPROM 16KBIT VSON008X2030
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
EEPROM Geheugen IC 16Kbit I2C 400 kHz VSON008X2030
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
BR24G16NUX-3TTR Modellen
Klokfrequentie
400 kHz
Tijd schrijfcyclus - woord, pagina
5ms
Status onderdeel
Niet voor nieuwe ontwerpen
Spanning - voeding
1,6V ~ 5,5V
DigiKey programmeerbaar
Niet geverifieerd
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C (TA)