BR24G16NUX-3ATTR
Productnummer DigiKey
BR24G16NUX-3ATTR-ND - Tape & Reel (TR)
BR24G16NUX-3ATCT-ND - Cut Tape (CT)
BR24G16NUX-3ATDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
BR24G16NUX-3ATTR
Beschrijving
IC EEPROM 16KBIT I2C 8VSON
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
EEPROM Geheugen IC 16Kbit I2C 1 MHz VSON008X2030
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
BR24G16NUX-3ATTR Modellen
Categorie
Geheugeninterface
I2C
Fabr.
Klokfrequentie
1 MHz
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Tijd schrijfcyclus - woord, pagina
5ms
Status onderdeel
Niet voor nieuwe ontwerpen
Spanning - voeding
1,6V ~ 5,5V
DigiKey programmeerbaar
Niet geverifieerd
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C (TA)