BR24T16NUX-WTR
Productnummer DigiKey
BR24T16NUX-WTR-ND - Tape & Reel (TR)
BR24T16NUX-WCT-ND - Cut Tape (CT)
BR24T16NUX-WDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
BR24T16NUX-WTR
Beschrijving
IC EEPROM 16KBIT VSON008X2030
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
EEPROM Geheugen IC 16Kbit I2C 400 kHz VSON008X2030
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
BR24T16NUX-WTR Modellen
Categorie
Geheugeninterface
I2C
Fabr.
Klokfrequentie
400 kHz
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Tijd schrijfcyclus - woord, pagina
5ms
Status onderdeel
Verouderd
Spanning - voeding
1,6V ~ 5,5V
DigiKey programmeerbaar
Niet geverifieerd
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C (TA)