BZX84B12VLFHT116
Productnummer DigiKey
BZX84B12VLFHT116TR-ND - Tape & Reel (TR)
BZX84B12VLFHT116CT-ND - Cut Tape (CT)
BZX84B12VLFHT116DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
BZX84B12VLFHT116
Beschrijving
DIODE ZENER 12V 250MW SSD3
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Dioden - Zener 12 V 250 mW ±1,67% Opbouwmontage SSD3
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
BZX84B12VLFHT116 Modellen
Categorie
Stroom - sper lekkage bij Vr
100 nA @ 8 V
Fabr.
Bedrijfstemperatuur
150°C (TJ)
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Soort
Automotive
Status onderdeel
Niet voor nieuwe ontwerpen
Kwalificatie
AEC-Q101
Spanning - zener (Nom) (Vz)
Type montage
Opbouwmontage
Tolerantie
±1,67%
Verpakking / doos
Vermogen - max.
250 mW
Apparaatpakket leverancier
SSD3
Impedantie (max.) (Zzt)
25 Ohms