BZX84B12VLYT116
Productnummer DigiKey
846-BZX84B12VLYT116TR-ND - Tape & Reel (TR)
846-BZX84B12VLYT116CT-ND - Cut Tape (CT)
846-BZX84B12VLYT116DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
BZX84B12VLYT116
Beschrijving
DIODE ZENER 12V 250MW SOT23
Standaard levertijd fabrikant
12 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Dioden - Zener 12 V 250 mW ±1,67% Opbouwmontage SOT-23
Categorie
Impedantie (max.) (Zzt)
25 Ohms
Fabr.
Stroom - sper lekkage bij Vr
100 nA @ 8 V
Bedrijfstemperatuur
150°C (TJ)
Tolerantie
±1,67%
Apparaatpakket leverancier
SOT-23
Vermogen - max.
250 mW