BZX84B12VLYFHT116
Productnummer DigiKey
846-BZX84B12VLYFHT116TR-ND - Tape & Reel (TR)
846-BZX84B12VLYFHT116CT-ND - Cut Tape (CT)
846-BZX84B12VLYFHT116DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
BZX84B12VLYFHT116
Beschrijving
DIODE ZENER 12V 250MW SOT23
Standaard levertijd fabrikant
12 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Dioden - Zener 12 V 250 mW ±1,67% Opbouwmontage SOT-23
Categorie
Stroom - sper lekkage bij Vr
100 nA @ 8 V
Fabr.
Bedrijfstemperatuur
150°C (TJ)
Digi-Reel®
Soort
Automotive
Status onderdeel
Actief
Kwalificatie
AEC-Q101
Tolerantie
±1,67%
Verpakking / doos
Vermogen - max.
250 mW
Apparaatpakket leverancier
SOT-23
Impedantie (max.) (Zzt)
25 Ohms