CDZVT2R2.7B
Productnummer DigiKey
CDZVT2R2.7BTR-ND - Tape & Reel (TR)
CDZVT2R2.7BCT-ND - Cut Tape (CT)
CDZVT2R2.7BDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
CDZVT2R2.7B
Beschrijving
DIODE ZENER 2.7V 100MW VMN2M
Standaard levertijd fabrikant
12 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Dioden - Zener 2.7 V 100 mW Opbouwmontage VMN2M (SOD-923)
EDA/CAD-modellen
CDZVT2R2.7B Modellen
Categorie
Impedantie (max.) (Zzt)
110 Ohms
Fabr.
Stroom - sper lekkage bij Vr
100 µA @ 1 V
Serie
Bedrijfstemperatuur
150°C
Vermogen - max.
100 mW