CDZVT2R3.6B
Productnummer DigiKey
CDZVT2R3.6BTR-ND - Tape & Reel (TR)
CDZVT2R3.6BCT-ND - Cut Tape (CT)
CDZVT2R3.6BDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
CDZVT2R3.6B
Beschrijving
DIODE ZENER 3.6V 100MW VMN2M
Standaard levertijd fabrikant
12 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Dioden - Zener 3.6 V 100 mW Opbouwmontage VMN2M (SOD-923)
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
CDZVT2R3.6B Modellen
Categorie
Impedantie (max.) (Zzt)
100 Ohms
Fabr.
Stroom - sper lekkage bij Vr
10 µA @ 1 V
Serie
Bedrijfstemperatuur
150°C
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Type montage
Opbouwmontage
Status onderdeel
Actief
Verpakking / doos
Spanning - zener (Nom) (Vz)
Apparaatpakket leverancier
VMN2M (SOD-923)
Vermogen - max.
100 mW