STD17NF25
Productnummer DigiKey
497-7960-2-ND - Tape & Reel (TR)
497-7960-1-ND - Cut Tape (CT)
497-7960-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
STD17NF25
Beschrijving
MOSFET N-CH 250V 17A DPAK
Standaard levertijd fabrikant
16 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
N-kanaal 250 V 17 A (Tc) 90W (Tc) Opbouwmontage DPAK
EDA/CAD-modellen
STD17NF25 Modellen
Categorie
Vgs(th) (max.) bij Id
4V @ 250µA
Fabr.
Lading poort (Qg) (max.) bij Vgs
29.5 nC @ 10 V
Serie
Vgs (max.)
±20V
Ingangscapaciteit (Ciss) (max.) bij Vds
1000 pF @ 25 V
Vermogensdissipatie (max.)
90W (Tc)
FET-type
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 150°C (TJ)
Spanning ontlading-bron (Vdss)
250 V
Apparaatpakket leverancier
DPAK
Stroom - continue ontlading (Id) bij 25°C
Verpakking / doos
Drivespanning (Max Rds On, Min Rds On)
10V
Basisproductnummer
Rds aan (max.) bij Id, Vgs
165mOhm @ 8,5A, 10V