SLF7032T-101MR45-2PF
Productnummer DigiKey
445-1999-2-ND - Tape & Reel (TR)
445-1999-1-ND - Cut Tape (CT)
445-1999-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
SLF7032T-101MR45-2PF
Beschrijving
FIXED IND 100UH 450MA 540 MOHM
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
100 µH Afgeschermd Trommelkern, draadgewonden Inductor 450 mA 540mOhm max. Niet-standaard
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
SLF7032T-101MR45-2PF Modellen
Categorie
Nominale stroom (A)
Fabr.
Afscherming
Afgeschermd
Serie
DC-weerstand (DCR)
540mOhm max.
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 105°C
Status onderdeel
Verouderd
Frequentie inductie - test
100 kHz
Type
Trommelkern, draadgewonden
Type montage
Opbouwmontage
Materiaal - kern
Verpakking / doos
Niet-standaard
Inductantie
Grootte / afmetingen
0,276" L x 0,276" B (7,00mm x 7,00mm)
Tolerantie
±20%
Hoogte - geplaatst (max.)
0,134" (3,40mm)