SLF7045T-101MR50-PF | |
|---|---|
Fabrikant | |
Productnummer fabrikant | SLF7045T-101MR50-PF |
Beschrijving | FIXED IND 100UH 650MA 300 MOHM |
Klantreferentie | |
Gedetailleerde beschrijving | 100 µH Afgeschermd Trommelkern, draadgewonden Inductor 650 mA 300mOhm max. Niet-standaard |
Gegevensblad | Gegevensblad |
EDA/CAD-modellen | SLF7045T-101MR50-PF Modellen |
Categorie | Stroom - verzadiging 500mA |
Fabr. | Afscherming Afgeschermd |
Serie | DC-weerstand (DCR) 300mOhm max. |
Verpakking Tape & Reel (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Bedrijfstemperatuur -40°C ~ 105°C |
Status onderdeel Verouderd | Frequentie inductie - test 100 kHz |
Type Trommelkern, draadgewonden | Type montage Opbouwmontage |
Materiaal - kern | Verpakking / doos Niet-standaard |
Inductantie | Grootte / afmetingen 0,276" L x 0,276" B (7,00mm x 7,00mm) |
Tolerantie ±20% | Hoogte - geplaatst (max.) 0,189" (4,80mm) |