SLF7045T-150M1R1-PF
Productnummer DigiKey
445-2017-2-ND - Tape & Reel (TR)
445-2017-1-ND - Cut Tape (CT)
445-2017-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
SLF7045T-150M1R1-PF
Beschrijving
FIXED IND 15UH 1.53A 62.4 MOHM
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
15 µH Afgeschermd Trommelkern, draadgewonden Inductor 1.53 A 62,4mOhm max. Niet-standaard
EDA/CAD-modellen
SLF7045T-150M1R1-PF Modellen
Categorie
Stroom - verzadiging
1,1A
DC-weerstand (DCR)
62,4mOhm max.
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 105°C
Frequentie inductie - test
100 kHz
Grootte / afmetingen
0,276" L x 0,276" B (7,00mm x 7,00mm)
Tolerantie
±20%
Hoogte - geplaatst (max.)
0,189" (4,80mm)