HTN0.25TB200
Productnummer DigiKey
1030-HTN0.25TB200-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
HTN0.25TB200
Beschrijving
EXPAND SLEEV 1/4"X200' BLK/WHT
Standaard levertijd fabrikant
4 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Huls X 200' (60,96m) Zwart, wit
Categorie
Kleur
Zwart, wit
Fabrikant
Techflex
Lengte
200' (60,96m)
Serie
Dikte wand
0,028" (0,71mm)
Verpakking
Spoel
Bedrijfstemperatuur
-75°C ~ 150°C
Status onderdeel
Actief
Warmtebescherming
Brandwerend, hittewerend
Type
Huls
Bescherming tegen schuren
Abrasie- en snijbestendig
Type attributen
Uitbreidbaar
Vloeistofbescherming
Benzinebestendig
Diameter - binnen, niet-uitgezet
0,250" (6,35mm)
Functies
Zuurbestendig, bestand tegen chemicaliën, Clean Cut, zelfdovend, bestand tegen oplosmiddelen
Diameter - binnen, uitgezet
0,438" (11,13mm)