HTN0.50TB100
Productnummer DigiKey
1030-HTN0.50TB100-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
HTN0.50TB100
Beschrijving
EXPAND SLEEVE 1/2"X100' BLK/WHT
Gedetailleerde beschrijving
Huls X 100' (30,48m) Zwart, wit
Lengte
100' (30,48m)
Serie
Dikte wand
0,028" (0,71mm)
Bedrijfstemperatuur
-75°C ~ 150°C
Diameter - binnen, niet-uitgezet
0,500" (12,70mm)
Diameter - binnen, uitgezet
0,750" (19,05mm)