HTN0.75TB75
Productnummer DigiKey
1030-HTN0.75TB75-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
HTN0.75TB75
Beschrijving
EXPAND SLEEVE 3/4"X75' BLK/WHT
Gedetailleerde beschrijving
Huls X 75,00' (22,86m) Zwart, wit
Lengte
75,00' (22,86m)
Serie
Dikte wand
0,028" (0,71mm)
Bedrijfstemperatuur
-75°C ~ 150°C
Diameter - binnen, niet-uitgezet
0,750" (19,05mm)
Diameter - binnen, uitgezet
1,250" (31,75mm)