MBN0.13SV100
Productnummer DigiKey
1030-MBN0.13SV100-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
MBN0.13SV100
Beschrijving
GROUND BRAID TUBE 0.13"DIAX100'
Standaard levertijd fabrikant
3 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Buisvormig Aardingsvlecht 0,125" (3,18mm, 1/8") - buitendia X 100,0' (30,48m) 36AWG
Categorie
Grootte, geleverd
0,125" (3,18mm, 1/8") - buitendia
Fabrikant
Techflex
Dikte
0,013" (0,33mm)