MBN0.25SV100
Productnummer DigiKey
1030-MBN0.25SV100-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
MBN0.25SV100
Beschrijving
GROUND BRAID TUBE 0.25"DIAX100'
Gedetailleerde beschrijving
Buisvormig Aardingsvlecht 0,250" (6,35mm, 1/4") - buitendia X 100,0' (30,48m) 36AWG
Categorie
Grootte, geleverd
0,250" (6,35mm, 1/4") - buitendia
Dikte
0,013" (0,33mm)