MBN0.50SV100
Productnummer DigiKey
1030-MBN0.50SV100-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
MBN0.50SV100
Beschrijving
GROUND BRAID TUBE 0.5"DIA X 100'
Gedetailleerde beschrijving
Buisvormig Aardingsvlecht 0,500" (12,70mm, 1/2") - buitendia X 100,0' (30,48m) 36AWG
Categorie
Grootte, geleverd
0,500" (12,70mm, 1/2") - buitendia
Dikte
0,013" (0,33mm)