MFR-25FBF52-2K49
Productnummer DigiKey
2.49KXBK-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
MFR-25FBF52-2K49
Beschrijving
RES 2.49K OHM 1% 1/4W AXIAL
Standaard levertijd fabrikant
16 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
2.49 kOhms ±1% 0,25W, 1/4W Through-hole weerstanden Axiaal Metaalfilm
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
MFR-25FBF52-2K49 Modellen
Categorie
Samenstelling
Fabr.
Temperatuurcoëfficiënt
±100ppm/°C
Serie
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 155°C
Verpakking
Bulk
Verpakking / doos
Status onderdeel
Actief
Apparaatpakket leverancier
Axiaal
Weerstand
Grootte / afmetingen
0,094" dia x 0,248" L (2,40mm x 6,30mm)