SDI36-12-UD2-P5 is beschikbaar voor aankoop, maar is normaal gesproken niet in voorraad.
Beschikbare alternatieven:
Parametrisch equivalent
Bel Power Solutions
Op voorraad: 0
Gegevensblad
Parametrisch equivalent
Bel Power Solutions
Op voorraad: 0
Gegevensblad
12V 36 W AC/DC Extern Bureaublad (Klasse II) Adapter Snoer Ingang
SDI36-12-UD2-P5
Productnummer DigiKey
SDI36-12-UD2-P5-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
SDI36-12-UD2-P5
Beschrijving
AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 36W
Standaard levertijd fabrikant
25 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
EDA/CAD-modellen
SDI36-12-UD2-P5 Modellen
Productkenmerken
Filter vergelijkbare producten
Categorie
Geen stroomverbruik
75mW (max.)
Fabrikant
Polarisatie
Positief midden
Serie
Toepassingen
ITE (commercieel)
Verpakking
Box
Efficiëntie
Niveau VI, CoC Tier 2
Status onderdeel
Actief
Bedrijfstemperatuur
0°C ~ 40°C
Gebruikte regio
Europa
Uitgangsconnector
Barrelplug, 2,1mm BID x 5,5mm BUD x 9,5mm
Vorm
Bureaublad (Klasse II)
Snoerlengte
59" (1,50 m)
Type ingang
Snoer
Ingangsconnector
IEC 320-C8
Spanning - ingang
90 ~ 264 VAC
Grootte / afmetingen
3,90" L x 1,97" B x 1,30" H (99,0mm x 50,0mm x 33,0mm)
Spanning - uitgang
12V
Goedkeuringsinstantie
CB Scheme, CSA, EN, FCC, IEC, PSE, UL
Stroom - uitgang (max.)
3A
Standaard nummer
C22,2 No. 60950-1; 55024; 55032 Klasse B; 60950-1; 61000-3-2; 61000-3-3; 62368-1
Vermogen (watt)
36 W