SDM36-12-UD2-P5 is beschikbaar voor aankoop, maar is normaal gesproken niet in voorraad.
Beschikbare alternatieven:
Parametrisch equivalent
Bel Power Solutions
Op voorraad: 0
Gegevensblad
Parametrisch equivalent
Bel Power Solutions
Op voorraad: 0
Gegevensblad
12V 36 W AC/DC Extern Bureaublad (Klasse II) Adapter Snoer Ingang
CUI IEC 62368-1 Adapters | Digi-Key Daily
SDM36-12-UD2-P5
Productnummer DigiKey
SDM36-12-UD2-P5-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
SDM36-12-UD2-P5
Beschrijving
AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 36W
Standaard levertijd fabrikant
25 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
EDA/CAD-modellen
SDM36-12-UD2-P5 Modellen
Productkenmerken
Filter vergelijkbare producten
Categorie
Polarisatie
Positief midden
Fabrikant
Toepassingen
ITE (commercieel), medisch
Serie
Efficiëntie
Niveau VI
Verpakking
Box
Bedrijfstemperatuur
0°C ~ 40°C
Status onderdeel
Actief
Uitgangsconnector
Barrelplug, 2,1mm BID x 5,5mm BUD x 9,5mm
Gebruikte regio
Europa
Snoerlengte
59" (1,50 m)
Vorm
Bureaublad (Klasse II)
Ingangsconnector
IEC 320-C8
Type ingang
Snoer
Grootte / afmetingen
3,90" L x 1,97" B x 1,30" H (99,0mm x 50,0mm x 33,0mm)
Spanning - ingang
90 ~ 264 VAC
Goedkeuringsinstantie
CB Scheme, CSA, EN, FCC, IEC, PSE, UL
Spanning - uitgang
12V
Standaard nummer
C22,2 No. 60601-1; 55011 Klasse B; 60601-1; 61000-3-2; 61000-3-3
Stroom - uitgang (max.)
3A
Gewicht
0,463 lb (210,01 g)
Vermogen (watt)
36 W
Basisproductnummer
Geen stroomverbruik
100mW (max.)