106KBM063M is beschikbaar voor aankoop, maar is normaal gesproken niet in voorraad.
Beschikbare alternatieven:
Parametrisch equivalent
Rubycon
Op voorraad: 0
Gegevensblad
Parametrisch equivalent
Rubycon
Op voorraad: 0
Gegevensblad
Panasonic Industry
KEMET
Chinsan (Elite)
Chinsan (Elite)
10 µF 63 V Elektrolytische aluminiumcondensators Radiaal, blik 14,9208Ohm @ 120 Hz 5000 uur @ 105°C
106KBM063M
Productnummer DigiKey
1572-106KBM063M-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
106KBM063M
Beschrijving
ELECTROLYTIC/IC
Standaard levertijd fabrikant
20 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Categorie
Polarisatie
Polair
Fabr.
Toepassingen
Serie
Rimpelstroom bij lage frequentie
42 mA @ 120 Hz
Verpakking
Bulk
Rimpelstroom bij hoge frequentie
105 mA @ 100 kHz
Status onderdeel
Actief
Impedantie
1.5 Ohms
Capaciteit
Afstand geleider
0,079" (2,00mm)
Tolerantie
±20%
Grootte / afmetingen
0,197" dia (5,00mm)
Spanning - nominaal
63 V
Hoogte - geplaatst (max.)
0,492" (12,50mm)
ESR (equivalente serieweerstand)
14,9208Ohm @ 120 Hz
Type montage
Levensduur bij temp.
5000 uur @ 105°C
Verpakking / doos
Radiaal, blik
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 105°C