ISC035N10NM5LF2ATMA1
Productnummer DigiKey
448-ISC035N10NM5LF2ATMA1TR-ND - Tape & Reel (TR)
448-ISC035N10NM5LF2ATMA1CT-ND - Cut Tape (CT)
448-ISC035N10NM5LF2ATMA1DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
ISC035N10NM5LF2ATMA1
Beschrijving
ISC035N10NM5LF2ATMA1 MOSFET
Gedetailleerde beschrijving
N-kanaal 100 V 19A (Ta), 164A (Tc) 3W (Ta), 217W (Tc) Opbouwmontage PG-TDSON-8 FL
Categorie
Rds aan (max.) bij Id, Vgs
3,5mOhm @ 50A, 10V
Fabr.
Vgs(th) (max.) bij Id
3,9V @ 115µA
Serie
Lading poort (Qg) (max.) bij Vgs
88 nC @ 10 V
Vgs (max.)
±20V
Ingangscapaciteit (Ciss) (max.) bij Vds
7200 pF @ 50 V
FET-type
Vermogensdissipatie (max.)
3W (Ta), 217W (Tc)
Technologie
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 175°C (TJ)
Spanning ontlading-bron (Vdss)
100 V
Type montage
Opbouwmontage
Stroom - continue ontlading (Id) bij 25°C
Drivespanning (Max Rds On, Min Rds On)
10V