ESDALC6V1M3
Productnummer DigiKey
497-5563-2-ND - Tape & Reel (TR)
497-5563-1-ND - Cut Tape (CT)
497-5563-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
ESDALC6V1M3
Beschrijving
TVS DIODE 5VWM SOT883
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Klem Ipp TVS - Dioden Opbouwmontage SOT-883
EDA/CAD-modellen
ESDALC6V1M3 Modellen
Categorie
Vermogen - piek puls
30W
Nee
Serie
Digi-Reel®
Capaciteit bij frequentie
11pF @ 1MHz
Status onderdeel
Laatste keer gekocht
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 125°C (TJ)
Unidirectionele kanalen
2
Verpakking / doos
SC-101, SOT-883
Spanning - sper doorslag (typ.)
5V
Apparaatpakket leverancier
Spanning - doorslag (min.)
6,1V